Podziękowania dla Hutnika od AF Dnipro Region i Okręgowego Związku Piłki Nożnej z regionu Dnipro za pomoc humanitarną.

Do naszego klubu dotarły bardzo miłe podziękowania od Akademii AF Dnipro Region, oraz Okręgowego Związku Piłki Nożnej z regionu Dnipro za zorganizowanie akcji humanitarnej.

Przypomnijmy że 25 kwietnia trzech przedstawicieli Hutnika, Prezes Artur Trębacz, członek zarządu Jakub Oważany, oraz kierownik drużyny seniorów Maciej Zysek w odpowiedzi na apel o wsparcie AF Dnipro Region, osobiście udali się na Ukrainę z pomocą humanitarną. 

Poniżej przedstawiamy treść podziękowań od Pani Lilii Derevianko przedstawicielki AF Dnipro Region, oraz Viktora Andrukhiva Prezesa  Związku Piłki Nożnej obwodu dniepropietrowskiego.

"Dzień dobry. Chcielibyśmy jeszcze raz wyrazić nasz szacunek i głęboką wdzięczność za pomoc humanitarną udzieloną naszemu klubowi piłkarskiemu i regionowi. Członkowie naszego klubu, ich rodziny, a także rodziny migrantów otrzymywali żywność i produkty higieniczne niezbędne do życia. List z podziękowaniami od Związku Piłki Nożnej naszego Regionu w załączniku listu. Wszystkie podarowane pamiątki z waszego klubu zostały bardzo docenione przez nasze piłkarskie rodziny i dzieci i z dumą mogę powiedzieć, że liczba waszych kibiców znacznie wzrosła.

Niestety wojna w naszym kraju trwa. Nadal potrzebujemy pomocy i wsparcia. Może masz jeszcze możliwość zorganizowania pomocy humanitarnej dla naszego regionu? Będziemy wdzięczni za każdą kwotę. Jeśli pytanie dotyczy dostawy, jesteśmy gotowi samodzielnie odebrać ją z Krakowa.
Liczymy na dalszą współpracę i będziemy wdzięczni za każdą odpowiedź.
Z poważaniem,
Lilia Derevianko" 

 

Wstecz