Media o Nas 2/2022 (07-13.01.2022)

Czwartek 13.01.2022 

Weszło Junior 

CLJ-ka od środka: “Dla Hutnika priorytetem są wychowankowie” 

"

W planach macie posiadanie trzech drużyn w CLJ-kach? Czy jest to w ogóle możliwe do zrealizowania w waszych warunkach?

– Oczywiście, że wszystko jest możliwe. Sport zweryfikuje wszystkie nasze plany, czego najlepszym przykładem jest nasza drużyna trampkarzy, która na własnym podwórku nie miała sobie równych, w cuglach wygrała I ligę wojewódzką. Awans do Centralnej Ligi Juniorów wydawał się tylko formalnością. Mało tego, bo po pierwszym meczu barażowym, który przegraliśmy 0:1 z Resovią, było widać pomysł na grę, spore zaangażowanie, co sprawiało, że mieliśmy takie przeświadczenie, że był to tylko wypadek przy pracy i uda nam się awansować do CLJ U-15. Jednak życie zweryfikowało nasze plany. Nie poddajemy się, pracujemy dalej i wierzymy, że za chwilę kolejne roczniki będą atakowały CLJ-kę. Jesteśmy optymistycznie do tego nastawieni, bo widzimy, jak nasze drużyny i poszczególni zawodnicy się rozwijają. Widać regularne postępy, gra naszych zespołów cieszy oko i to z czasem przełoży się na naoczne rezultaty. Moi poprzednicy wykonali kawał dobrej roboty, my to kontynuujemy i niedługo będziemy zbierać owoce tej pracy."

więcej tu 

 

Love Kraków 

Hutnik szuka w wyższych ligach 

"Na razie umowy podpisało dwóch zawodników z klubów I ligi, którzy mieli problem z grą na tym poziomie. Na zaplecze ekstraklasy trafił z kolei Łukasz Kędziora, który został wykupiony przez Odrę Opole."

więcej tu

 

Głos 

 

Środa 12.01.2022 

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków rozpoczął przygotowania. Wiele nowych twarzy na pierwszym treningu. Transfer piłkarza, który grał w ekstraklasie ZDJĘCIA 

"- To była wspólna decyzja - moja i zarządu - że głębsze zmiany w drużynie są potrzebne - przyznał po pierwszym w tym roku treningu Hutnika jego trener Krzysztof Lipecki." 

więcej tu 

 

90 minut 

Hutnik wznowił treningi 

więcej tu 

 

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków. Transfery 2022. Wzmocnienie z Podbeskidzia, kilku testowanych [AKTUALIZACJA 12.01] 

więcej tu 

 

Miedź Legnica 

Kacper Andrzejewski wypożyczony do Hutnika Kraków 

"Andrzejewski trafił do Miedzi przed rundą wiosenną minionego sezonu z Lecha II Poznań. W pierwszej drużynie legniczan zagrał w zremisowanym 1:1 meczu 34 kolejki z Zagłębiem Sosnowiec. W obecnym sezonie występował w Miedzi II Legnica, rozgrywając jesienią 15 spotkań na poziomie III ligi. "

więcej tu 

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała 

DO HUTNIKA NA WYPOŻYCZENIE 

"Stasik Góralem został przed obecnymi rozgrywkami, wcześniej występował w Stali Mielec. W Podbeskidziu jednak nie zadebiutował w oficjalnym meczu pierwszego zespołu (po wyleczeniu urazu grał w zespole rezerw)." 

więcej tu 

 

90 minut 

Kacper Andrzejewski wypożyczony do Hutnika 

więcej tu 

 

90 minut

Szymon Stasik wypożyczony do Hutnika 

więcej tu 

 

Podkarpacie Live 

Hutnik Kraków wypożyczył Szymona Stasika 

"Szymon Stasik, były piłkarz Stali Mielec, a ostatnio Podbeskidzia Bielsko-Biała, został wypożyczony do Hutnika Kraków."

więcej tu 

 

Futbol Małopolska 

Hutnik wypożyczył pomocnika 

"Nowy gracz Dumy Nowej Huty ma na swoim koncie cztery mecze w PKO Ekstraklasie w barwach Stali Mielec w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Aktualnie Stasik w trwającym sezonie nie zdołał zagrać żadnego meczu na poziomie I ligi w barwach Podbeskidzia."

więcej tu 

 

Futbol Małopolska 

Andrzejewski w Hutniku! 

"20-letni piłkarz nominalnie występuje na pozycji obrońcy. W zeszłym sezonie zadebiutował w pierwszej drużynie Miedzi zaliczając dwadzieścia minut w starciu z Zagłębiem Sosnowiec."

więcej tu 

 

Wtorek 11.01.2022 

Hutnik Kraków. Łukasz Kędziora odszedł do I ligi. Transfery zima 2021/22 

więcej tu  

 

90 minut 

Łukasz Kędziora w Odrze 

więcej tu  

 

Futbol Małopolska 

Kędziora odchodzi z Hutnika! 

więcej tu 

 

RRS24 

Extrans w Krakowie z Hutnikiem wywalczył punkt 

"Po dwóch wygranych przez Extrans pierwszych setach spotkania z Hutnikiem Kraków wydawało się, że Sędziszowianie sięgnął po pewne zwycięstwo. Nie stało się tak jednak." 

więcej tu  

 

Poniedziałek 10.01.2022 

Nowy Sącz Nasze Miasto 

Plany zimowych przygotowań Cracovii, Wisły Kraków i innych małopolskich zespołów do III ligi włącznie [ZDJĘCIA]

więcej tu 

 

Niedziela 09.01.2022 

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków. Dwunastu piłkarzy na testach 

"- Chcemy pozyskać na pewno trzech zawodników ogranych na poziomie centralnym. To nie mogą być nowicjusze, młodzi gracze, tylko tacy, którzy nie boją się wziąć ciężar na własne barki, którzy są w stanie rządzić na boisku, pobudzać innych. Będzie u nas sporo młodych chłopaków, ale trzech takich kozaków powinno przyjść – zapowiada Janiczak." 

więcej tu  

 

Nasza Huta 

Siatkarskie emocje w Nowej Hucie 

"Początek spotkania należał do drużyny gości. Extrans wygrał dwa pierwsze sety i gdy był blisko wygrania meczu do gry wzięli się siatkarze Hutnika. Gospodarze wygrali trzeci set 25:23 i było to prawdziwe przełamanie. Hutnik odrobił straty i wygrał decydujący piąty set 15:12."

więcej tu 

Wstecz