Media o Nas 1/2021 (16-22.04.2021)

Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu mediów. 

 

sobota 17.04.2021 

Gazeta Krakowska 

II liga: Skra Częstochowa - Hutnik Kraków. Gol Hafeza, świetny występ Leszczyńskiego

"Gospodarze mocniej zaatakowali, ale nie zgnietli Hutnika. W 82 min wtargnęli jednak w jego pole karne, a tam Kamil Wojtyra został sfaulowany przez Bernala. Zatem - "jedenastka". Wykonał ją Wojtyra, a Leszczyński obronił jego strzał!"

więcej https://gazetakrakowska.pl/ii-liga-skra-czestochowa-hutnik-krakow-gol-hafeza-swietny-wystep-leszczynskiego/ar/c2-15566590 

 

Radio Gol 

[FOTORELACJA] eWinner 2. Liga: Skra Częstochowa 0:1 Hutnik Kraków,17.04.21 

więcej http://radiogol.pl/futbol/fotorelacja-ewinner-2-liga-skra-czestochowa-01-hutnik-krakow17-04-21/ 

 

Skra Częstochowa 

Skra bez przełamania. Trzecia porażka na wiosnę 

"Zagraliśmy konsekwentnie z tyłu, nie chcieliśmy dać nabrać Skrze pewności siebie i to nam się udało. Na początku drugiej połowy Skra uzyskała przewagę, o zdobyciu przez nas bramki gospodarze rzucili się do przodu, mieli rzut karny, ale dowieźliśmy zwycięstwo do końca. Mieliśmy też swoje akcje zaczepne, nie grało się tutaj łatwo, bo Skra to dobra drużyna. Co do warunków atmosferycznych, to z drużyn, które dziś grały my i tak mieliśmy chyba nienajgorsze warunki. Na boiskach z naturalną nawierzchnią mogło być dziś dużo gorzej – podsumował szkoleniowiec Hutnika."

więcej https://ks-skra.pl/2021/04/17/skra-bez-przelamania-trzecia-porazka-na-wiosne/ 

 

Gazeta Częstochowska 

Trzy punkty pojechały do Nowej Huty 

"Gola na wagę trzech bardzo ważnych punktów dla przyjezdnych w kontekście walki o ligowy byt zdobył w 65.minucie, egipcjanin Abdallah Ahmed Hafez Hussein. Co ciekawe zawodnik ten jest wychowankiem Al Ahly Kair SC." 

więcej http://gazetacz.com.pl/trzy-punkty-pojechaly-do-nowej-huty/ 

 

niedziela 18.04.2021 

Futbol Małopolska 

Hutnik lepszy od Skry!

"Krakowianie prowadzenie objęli w sześćdziesiątej piątej minucie meczu, kiedy to piłka po rzucie rożnym trafił do Hafeza, Egipcjanin bez namysłu kropnął w światło bramki a futbolówka po rykoszecie zatrzepotała w siatce gospodarzy."

więcej https://futmal.pl/news,51972.html 

 

poniedziałek 19.04.2021 

Dziennik Polski 

 

środa 21.04.2021

Dziennik Polski

Michał Kitliński: Atmosfera i wzajemny szacunek - w Hutniku jest na wysokim poziomie, i w Garbarni też tak było 

"Wracając do wydarzeń najbliższych: w meczu Hutnik - Garbarnia już Pan kiedyś grał.

Tak, pamiętam, chyba wygraliśmy go. W sobotę zagram już w barwach Hutnika i mam nadzieję, że tym razem trzy punkty zostaną na Suchych Stawach." 

więcej https://dziennikpolski24.pl/michal-kitlinski-atmosfera-i-wzajemny-szacunek-w-hutniku-jest-na-wysokim-poziomie-i-w-garbarni-tez-tak-bylo/ar/c2-15573007 

 

czwartek 22.04.2021 

Głos 

 

Dziennik Polski 

Hutnik w derbach z Garbarnią zagra bez dwóch ważnych piłkarzy. Ale pierwszy raz od dawna bez noża na gardle 

"No tak, można powiedzieć, że mamy jeden mecz punktowego zapasu, ale my nie wypuszczamy powietrza, widzę też, że zawodnicy trzymają mocno ciśnienie - podkreśla szkoleniowiec. - Fakt faktem, mam nadzieję, że dzięki temu "meczowi zapasu" będzie nam się grało lepiej, może złapiemy troszkę więcej luzu. Bo mecze, w których gra się z nożem na gardle, nie są łatwe gatunkowo i czasem wyglądają nerwowo. Obecna sytuacja w tabeli może nam tylko pomóc. Nie będziemy dźwigać tego ciężaru, że każde potknięcie" 

więcej https://dziennikpolski24.pl/hutnik-w-derbach-z-garbarnia-zagra-bez-dwoch-waznych-pilkarzy-ale-pierwszy-raz-od-dawna-bez-noza-na-gardle/ar/c2-15575659

Wstecz