II MLJM (7): Siedem goli w siódmej kolejce

Druga drużyna juniorów młodszych wygrał dziś na Suchych Stawach z Glinikiem Gorlice 7-1.

Wynik spotkania już w 5 minucie otworzył Samuel Łapczyński wykorzystując problemy z chwytem bramkarza gości po dośrodkowaniu Oliwiera Pawełkowskiego i z 7m. skierował piłkę do siatki. Na 2-0 w 25min. podwyższył Maksymilian Żmuda finalizując rajd i podanie Konrada Stachyraka. Dziesięć minut później było już 3-0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Jan Kępa popisując się precyzyjnym strzałem z 25 metrów. Czwartą bramkę w tym spotkaniu strzelił Pawełkowski wykorzystując zagranie Żmudy. Do przerwy 4-0. Po zmianie stron podopieczni Pawła Byrskiego dołożyli jeszcze trzy trafienia. W 63min. Żmuda będąc sam na sam nie zmarnował szansy i było 5-0. Asystę przy tym golu zanotował Kępa, który wyłożył piłkę koledze po solowej akcji przez pół boiska. Minutę później Marcin Miechówka dośrodkował z prawej flanki, a jeden z obrońców gości tak niefortunnie trafił w piłkę, że ta wylądowała w bramce przyjezdnych, 6-0. Ostatniego gola dla Hutnika na 10 min. przed końcem meczu strzelił Miechówka wykorzystując penetrujące podanie Łapczyńskiego. Gorliczanie honorową bramkę strzelili w 81min., po ładnym uderzeniu Drozda z dystansu.