Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski


Kontakt

logo

Nowy Hutnik 2010
ul. Ptaszyckiego 4b
31-979 Kraków

E-mail: info@nh2010.pl
SEKRETARIAT KLUBU:
sekretariat@nh2010.pl,
TEL. 570 603 635

Godziny pracy sekretariatu:
poniedziałek 10:00-16:00
wtorek: 10:00-16:00
środa: 10:00-16:00
czwartek 10:00-16:00
piątek 10:00-16:00

KRS: 0000359672
NIP: 6783112125
Regon: 121266520

Konto bankowe klubu:
Alior Bank
34 2490 0005 0000 4500 1074 2419
IBAN: PL34249000050000450010742419
KOD SWIFT: ALBPPLPW
PAYPAL: info@nh2010.pl

Konto bankowe (wpłata na cele statutowe - treningi):
Alior Bank
36 2490 0005 0000 4600 2871 8277

Konto bankowe (wpłata na cele statutowe - za obozy):
Alior Bank
71 2490 0005 0000 4600 8281 6002

logo do pobrania AI PDF
INFORMACJE DLA MEDIÓW

Wnioski na spotkania piłkarskie Hutnika przyjmowane są do godziny 12 ostatniego dnia roboczego poprzedzającego mecz pod adresem mailowym: akredytacje@nh2010.pl
Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zasadami pracy mediów:REGULAMIN - kliknij tutaj
Wniosek akredytacyjny do pobrania:WNIOSEK - kliknij tutaj

ZARZĄD STOWARZYSZENIA

Artur Trębacz- Prezes Zarządu,
a.trebacz@nh2010.pl, tel. 790 848 808

Arkadiusz Maśko- Wiceprezes,
Skarbnik klubu, tel. 501 762 372

Tomasz Job- Wiceprezes, Dyrektor d.s. utrzymania obiektów, tel. 504 262 415

Leszek Janiczak- Członek Zarządu, dyrektor sportowy, tel. 608 398 100

Jakub Oważany- Członek Zarządu


Paweł Dudek- Kierownik Klubu d.s. wynajmu boisk,
p.dudek@nh2010.pl, tel. 666 339 557

SZTAB SZKOLENIOWO - ORGANIZACYJNY AKADEMII PIŁKARSKIEJ HUTNIK KRAKÓW W SEZONIE 2020/2021.

Dyrektor Akademii – Michał Wiącek, m.wiacek@nh2010.pl, tel. 570 539 636

Dyrektor ds. organizacji – Jarosław Adamczyk,
j.adamczyk@nh2010.pl, tel. 606 419 119

Koordynator ds. szkolenia U9 – U18 – Patryk Kajderowicz,
p.kajderowicz@nh2010.pl, tel. 570 596 055

Koordynator ds. szkolenia U6-U8 – Dawid Będkowski,
d.bedkowski@nh2010.pl, tel. 506 085 872

DZIAŁ ANALIZY I SKAUTINGU AP HUTNIK

Koordynator działu – Mateusz Szypuła, m.szypula@nh2010.pl, tel. 537 448 415
Główny analityk – Rafał Morozewicz, r.morozewicz@nh2010.pl, tel. 730 260 185

DZIAŁ DIETETYKI AP HUTNIK

Koordynator działu – Wojciech Włodarczyk, w.wlodarczyk@nh2010.pl, tel. 781 280 746

DZIAŁ MEDIÓW AP HUTNIK

Koordynator działu - Sebastian Janus, s.janus@nh2010.pl, tel. 500 365 209

DZIAŁ MEDYCZNY AP HUTNIK

Główny fizjoterapueta - Łukasz Łojek,
Fizjoterapeuta - Julien Boute, j.boute@nh2010.pl, tel. 503 596 166
Fizjoterapeuta - Krzysztof Szczerba, k.szczerba@nh2010.pl, tel. 603 488 103


TRENERZY

Rocznik 2002/ 2003 (U18)
I TRENER: Grzegorz Staszewski, g.staszewski@nh2010.pl, tel.664 478 525
II TRENER: Michał Sieroń, m.sieron@nh2010.pl, tel.534 011 511

Rocznik 2004 (U17)
I TRENER: Łukasz Sosin, l.sosin@nh2010.pl, tel. 666 552 008
II TRENER: Maksymilian Habowski, m.habowski@nh2010.pl, tel.664678966

Rocznik 2005 (U16)
I TRENER: Paweł Byrski, p.byrski@nh2010.pl, tel. 698 562 795
II TRENER: Bartosz Tetych, b.tetych@nh2010.pl, tel. 726 916 373

Rocznik 2006 (U15)
I TRENER (Hutnik I): Maciej Papież, m.papiez@nh2010.pl, tel. 889 521 090
II TRENER (Hutnik I): Mateusz Król, m.krol@nh2010.pl, tel. 669 547 727
I TRENER (Hutnik II): Konrad Tyrpuła, k.tyrpula@nh2010.pl, tel. 512 939 296
II TRENER (Hutnik II): Mateusz Szypuła, m.szypula@nh2010.pl, tel. 537 448 415

Rocznik 2007 (U14)
I TRENER (Hutnik I): Krzysztof Gąsienica, k.gasienica@nh2010.pl, tel. 510 507 922
II TRENER (Hutnik I)/I TRENER (Hutnik II): Rafał Nawrot, r.nawrot@nh2010.pl, tel. 505 967 072
II TRENER (Hutnik II): Tomasz Staszewski, t.staszewski@nh2010.pl, tel. 668 027 275

Rocznik 2008 (U13)
I TRENER (Hutnik I): Krzysztof Świątek, k.swiatek@nh2010.pl, tel. 693 718 092
II TRENER (Hutnik I): Łukasz Kędziora, l.kedziora@nh2010.pl, tel. 510 514 654
I TRENER (Hutnik II): Jakub Dobosz, j.dobosz@nh2010.pl, tel. 508 775 891
II TRENER (Hutnik II): Marcin Czuż, m.czuz@nh2010.pl, tel. 697 796 999
I TRENER (Hutnik III): Mariusz Głąbicki, m.glabicki@nh2010.pl, tel.502 591 287
II TRENER (Hutnik III): Daniel Kurowski, d.kurowski@nh2010.pl, tel. 512 817 519

Rocznik 2009 (U12)
I TRENER (Hutnik I): Piotr Wijata, p.wijata@nh2010.pl,tel.505 208 606
II TRENER (Hutnik I): Grzegorz Pędziwiatr, g.pedziwiatr@nh2010.pl, tel.660 712 513
I TRENER (Hutnik II): Jan Dziębowski, j.dziebowski@nh2010.pl, tel. 731 206 404
II TRENER (Hutnik II): Mateusz Szypuła, m.szypula@nh2010.pl, tel. 537 448 415

Rocznik: 2010 (U11)
I TRENER (Hutnik I): Dawid Będkowski, d.będkowski@nh2010.pl, tel. 506 085 872
II TRENER (Hutnik I): Łukasz Woźniak, l.wozniak@nh2010.pl, tel. 882 322 060
I TRENER (Hutnik II): Wojciech Pituła, w.pitula@nh2010.pl, tel. 736 944 392
II TRENER (Hutnik II): Walid Kandel, w.kandel@nh2010.pl, tel. 780 006 996

Rocznik: 2011 (U10)
I TRENER (Hutnik I): Maksymilian Habowski, m.habowski@nh2010.pl, tel. 664 678 966
II TRENER (Hutnik I): Mateusz Mrożek, m.mrozek@nh2010.pl, tel. 512 166 540
I TRENER (Hutnik II): Mateusz Węgrzynek, m.wegrzynek@nh2010.pl, tel. 502 534 845
II TRENER (Hutnik II): Grzegorz Wójcicki, g.wojcicki@nh2010.pl, tel. 664 458 612

Rocznik: 2012 (U9)
I TRENER: Walid Kandel, w.kandel@nh2010.pl, tel. 780 006 996
II TRENER: Mateusz Mrożek, m.mrozek@nh2010.pl, tel. 512 166 540

Rocznik: 2013 I i II (U8)
I TRENER: Paweł Pyciak, p.pyciak@nh2010.pl, tel. 511 624 887
II TRENER: Rafał Morozewicz, r.morozewicz@nh2010.pl, tel. 730 260 185

Rocznik: 2014/15 I i II (U7/U6)
I TRENER: Piotr Twaróg, p.twarog@nh2010.pl, tel. 509 418 918
II TRENER: Rafał Klimek, r.klimek@nh2010.pl, tel. 512 991 261