PP: Hutnik II w półfinale rejonowym

Środa, 30 września 2020
W meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski Hutnik II pokonał w Prokocimiu miejscowego Kolejarza 2-1 i awansował do półfinału rozgrywek, gdzie zagra na własnym boisku z Wieczystą Kraków. Dzisiejszy mecz toczył się na trudnym terenie. Gospodarze byli przeciwni grze, ale sędzia zadecydował inaczej. Do przerwy było 0-0, a w drugiej połowie dwie bramki zdobył Kamil Sobala. Zwycięską na 2-1 w 83 minucie. Gospodarze kończyli mecz w 9 po dwóch żółtych kartkach dla swoich dwóch piłkarzy (obydwie przy wyniku 1-2). Z ławki usunięty został też szkoleniowiec Prokocimia. W Hutniku II w 1 połowie z kontuzją kolana z murawy zszedł Bartosz Tetych, a w drugiej połowie na ból uskarżał się również Paweł Pyciak.