CLJ U-18 (6): Hutnik - Jagiellonia 0-4

Niedziela, 20 września 2020
Pierwszej w sezonie porażki na własnym boisku doznali juniorzy Hutnika. Gospodarze wysoko ulegli Jagiellonii Białystok 0-4. W pierwszej połowie goście zdobyli "gola do szatni" w 45 minucie z rzutu wolnego. Chwilę wcześniej doskonałej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Igor Pawela. Podobnie zaczęła się druga połowa. W poprzeczkę trafił Patryk Musiał, a po chwili białostoczanie zdobyli dwie kolejne bramki. Przy stanie 0-3 jeszcze Alan Piskorz trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego.
Po 6 meczach Hutnik zajmuje 12 miejsce w tabeli CLJ U-18.

CLJ U-18, 6 mecz
Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok 0-4 (0-1) Karpiński 45, 55, Lutostański 57, Maciejuk 87.
HUTNIK: Szewczyk - Mróz, Styrczula, Kaczyński, Wróbel (65 Marcinkowski), Lelek, Kosakowski (73 Gierek), Piskorz, Zgierski (73 Ogarek), Musiał (80 Gniecki), Pawela (65 Żakieta).
Trener: Staszewski.