Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

Z Pogonią Siedlce po raz 1

Piątek, 18 września 2020
 W sobotę 19 września nasz zespół zmierzy się w Siedlcach w meczu 4 kolejki II ligi z miejscową Pogonią.
Pogoń Siedlce do bieżącego sezonu przystąpiła z balastem 6 ujemnych punktów, a jego powodem było niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20. W pierwszych dwóch kolejkach siedlczanie przegrali w Chojnicach z Chojniczanką 2-4 i u siebie ze Stalą Rzeszów 0-2. W trzecim meczu podopieczni trenera Bartosza Tarchulskiego, przed laty znanego zawodnika, pokonali na wyjeździe Sokół Ostróda 1-0. 
Hutnik, po zwycięstwie 3-2 z Katowicami, doznał dwóch wyjazdowych porażek - 3-6 we Wronkach z Lechem II i 0-3 w Polkowicach z Górnikiem.
Po 3 kolejkach Hutnik i Pogoń zajmują odpowiednio 17 i 19 miejsce w tabeli. Czy hutnicy przełamią bessę wyjazdowych porażek i opuszczą strefę spadkową? O tym przekonamy się w sobotę wieczorem. 
Hutnicy do Siedlec udali się już w dniu dzisiejszym. Jutro o godzinie 19 rozpoczną walkę o pierwsze wyjazdowe punkty w II lidze. Mecz, na który nie zostaną wpuszczeni zoorganizowani kibice Hutnika, będzie transmitowany w systemie PPV na stronie tvcom.pl.