PP: Galicja - Hutnik II 2-4

Środa, 16 września 2020
Na znakomicie przygotowanym boisku w Raciborowicach miejscowa Galicja rozegrała dobre spotkanie i napędziła sporo strachu Hutnikowi II, w którego składzie zagrało 8 seniorów z II-ligowej kadry. Hutnik II długo nie potrafił pokonać bramkarza Galicji. Po 25 minutach trafił wreszcie Hajduk, a w 40 minucie na 2-0 podwyższył Reczulski. Gospodarze zdobyli gola na 2-1 po prezencie od sędziego (nazwisko Dudek), który nie wiedzieć czemu podyktował jedenastkę dla Galicji, a chwilę później kompletny brak aktywności hutników został skarcony drugim golem Kani. Po przerwie momentami pachniało niespodzianką. Gospodarze kilka razy zapędzili się pod bramkę Hutnika. Kolejne dwa gole Reczulskiego zapobiegły jednak kompromitacji. Hutnik II w kolejnej rundzie zagra z Prokocimiem Kraków.

Puchar Polski, rejon Kraków V runda
Galicja Raciborowice - Hutnik II Kraków 2-4 (2-2) Jeleń 45 (k), Kania 45+ - Hajduk 24, Reczulski 40, 75, 77.
HUTNIK: Dul - Olszewski, Gierek, Zając, Antoniak - Ogarek (46 Gniecki), Kądzielski (46 Barabasz), Reczulski (80 Hajdara), Matysek, Hajduk - Wójcik.
Trener; Gaździcki.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją, trawa, na zewnątrz i przyroda