1. LOT: Remis w meczu na szczycie

Niedziela, 13 września 2020
W niedzielnym meczu na szczycie w 1 lidze okręgowej trampkarzy lokalni rywale Hutnik i Progres podzieli się punktami.
Hutnicy powinni wygrać to spotkanie, lecz niejako na własne życzenie zremisowali. Pierwszą bramkę strzelił Kamil Jakóbczyk, a poprzedził to trafienie presing hutników, odbiór piłki i dwójkowa akcja na jeden kontakt Jakóbczyka z Mateuszem Muchą. Ten drugi wystawił koledze piłkę do pustej bramki. Kolejny odbiór piłki na 30 metrze od bramki gospodarzy, zagranie do Muchy, który widząc wychodzącego bramkarza przelobował go dało Hutnikowi pewne prowadzenie 2-0 do przerwy. Choć przed przerwą Progres trafił jeszcze w poprzeczkę z rzutu wolnego. Po zmianie stron hutnicy długo kontrolowali mecz i mieli kilka dobrych okazji, których nie wykorzystali. Gola na 1-2 progresowcy zdobyli z rzutu karnego. Bramkarz Hutnika został sfaulowany przez zawodnika Progresu, ale sędzia zamiast gwizdnąć faul w ataku, wskazał na wapno. Po chwili "miejscowi` (mecz odbywał się na boisku nr 3) po raz kolejny ostemplowali poprzeczkę HKS. Wyrównali 5 minut przed końcem meczu. Pierwszy strzał odbił bramkarz, ale przy dobitce nie miał juz szans.