2L (3): Porażka w Polkowicach

Niedziela, 13 września 2020
W meczu 3 kolejki Górnik Polkowice pokonał Hutnika 3-0 po dwóch bramkach Mariusza Szuszkiewicza i golu Eryka Sobkowa. Gospodarze mogli wygrać zdecydowanie wyżej, gdyż stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych. W bramce Hutnika znakomicie spisywał się Dawid Smug, który obronił wiele strzałów polkowiczan min. rzut karny (strzelał Sobków) i jego dobitkę z kilku metrów w 32 minucie. Hutnik miał właściwie tylko jedną okazję do zdobycia bramki. W 17 minucie strzał Mateusza Ozimka obronił bramkarz, a po dobitce niepilnowanego Abdallaha Hafeza z kilku metrów piłka trafiła w poprzeczkę.
Hutnik w następnej kolejce będzie szukał punktów w Siedlcach z Pogonią.
Dodajmy, że w Polkowicach drużynę Hutnika dopingowała grupa najwierniejszych kibiców.