KO (4): Hutnik II - Kaszowianka 2-2

Niedziela, 6 września 2020
Drużyna trenera Marka Bojki - Kaszowianka Kaszów - wywiozła cenny punkt z Suchych Stawów.
Hutnik II wystąpił w składzie m.in. z Dawidem Lincą i Filipem Handzlikiem - zawodnikami wracającymi do gry po dwutygodniowej pauzie. Pierwszą sytuację miał Adrian Wójcik, który już minął bramkarza, ten go przewrócił, ale gwizdek arbitra głównego nie wiedzieć czemu milczał. Po chwili goście trafili w poprzeczkę bramki Hutnika II.
W 27 minucie Arynin przelobował Kacpra Szewczyka z 35 metrów i było 0-1. Na bramkę Grzegorza Murzańskiego sunął atak za atakiem, ale brakowało wykończenia hutniczych akcji. Po faulu na dryblującym Szymonie Hajduku z rzutu karnego do remisu doprowadził Wójcik.
W drugiej połowie Linca przegrał pojedynek sam na sam z Murzańskim, Hajduk strzelił przy słupku, ale Murzański zdołał odbić piłkę na róg, a Patryk Matysek z ostrego kąta trafił w słupek. Wreszce Wójcik znów z rzutu karnego, podyktowanego po faulu na Sebastianie Olszewskim dał prowadzenie gospodarzom. Jednak chwilę później wrzutka z rzutu wolnego i główka nieobstawionego Leśki dała przyjezdnym jeden punkt.  W ostatnich minutach strzelał jeszcze Mateusz Zając z rzutu wolnego ale i to uderzenie obronił Murzański.