Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

Metalowe cegiełki z okazji 70-lecia Hutnika

Czwartek, 3 września 2020
W odpowiedzi na liczne w ostatnim czasie pytania jak można wspierać nasz klub jednorazowo, nie dołączając do stowarzyszenia, przygotowaliśmy specjalne metalowe cegiełki dla naszych kibiców.
Cegiełki jubileuszowe z okazji 70-lecia klubu dostępne są w kolorach brązowym, srebrnym i złotym w cenach 25 zł, 50 zł i 100 zł. Wszystkie cegiełki są metalowe i mają zaokrąglone narożniki, a cegiełkom w kolorze srebrnym i złotym wyjątkowej elegancji dodaje fakt zastosowania szczotkowanej blachy.
Wymiary cegiełek to 10 cm x 15 cm. Każda cegiełka posiada nadrukowane imię i nazwisko właściciela i jest numerowana. Jak doskonale wiadomo w świecie kolekcjonerów zawsze największą wartość mają numerowane pamiątki o jak najniższych numerach.
Zatem zapraszamy do zakupów, cegiełki w każdym kolorze o numerze 1 są dostępne w naszym sklepie internetowym: https://sklep.nh2010.pl/pl/c/Cegielki/17