CLJ U-17 (3): Remis po walce

Poniedziałek, 31 sierpnia 2020
 Mecz CLJ U-17 Hutnika z AP TOP 54 Biała Podlaska zakończył się remisem 2-2. Hutnicy mieli apetyt na kolejne 3 punkty i dzieliło ich od nich kilka minut, ale trzeba przyznać, że z przebiegu gry remis był wynikiem sprawiedliwym. W 18 minucie po zagraniu wzdłuż bramki z lewej strony gola dla Hutnika zdobył Adrian Obrzud. W 26 minucie goście wyrównali po zamieszaniu w polu karnym Hutnika. Gola na 2-1 tuż przed przerwą zdobył Mateusz Zębala, wykorzystując podanie z prawej flanki.
W drugiej połowie gości ruszyli do ataków, ale nie stwarzali zagrożenia pod bramką Hutnika. Bliscy podwyższenia byli natomiast Zębala i Dawid Maj, ale pierwszy został zablokawny, a drugi uderzył z rzutu wolnego tuż obok słupka. W 74 minucie goście otrzymali rzut karny, ale znakomicie spisał się Eryk Dudek odbijając piłkę. Chwilę później goście umieścili piłkę w bramce Hutnika uderzeniem z 25 metrów, ale arbiter słusznie orzekł faul na Dudku. W 87 minucie po pięknym strzale w okienko z 16 metrów rywale wreszcie doprowadzili do remisu. W końcówce na boisku zrobiło się nerwowo. Ambitni zawodnicy obydwu zespołów grali nieco zbyt ostro i doszło do przepychanek. Ważne, że po końcowym gwizdku arbitra młodzi piłkarze podali sobie ręcę dziękując za sportową walkę.

CLJ U-17, 3 kolejka
Hutnik - AP TOP 54 Biała Podlaska 2-2 (2-1)
Obrzud 18, Zębala 45 - Domański 26, Juszczuk 87
HUTNIK: Dudek, Coulibaly, Strzałka, Królikowski, Ozimek, Kowalski, Kogut (55 Wielecki), Łapczyński (90 Wolicki), Maj (82 Pietras), Obrzud, Zębala.
Trener: Sosin.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie uprawiający sporty, trawa, drzewo, niebo, na zewnątrz i przyroda