Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

Hutniczy Skarb Kibica - jesień 2020

Piątek, 28 sierpnia 2020
KADRA HUTNIKA KRAKÓW
II liga, runda jesienna sezonu 2020/2021

Po roku urodzenia bilans (mecze-gole) w pierwszym zespole Hutnika.

Bramkarze:
1. Adam DUL (ur. 2000), 9-0
22. Dawid SMUG (1994), 0-0
12. Kacper SZEWCZYK (2003), 0-0

Obrońcy:
13. Przemysław ANTONIAK (1992), 231-10
14. Jakub CZARNIECKI (2000), 0-0
2. Tomasz JAKLIK (1996), 103-4
4. Łukasz KĘDZIORA (1998), 94-26
31. Sebastian OLSZEWSKI (2001), 0-0
16. Paweł PYCIAK (1987), 61-10
23. Piotr STAWARCZYK (1983), 0-0
15. Bartosz TETYCH (1996), 72-3
3. Mateusz ZAJĄC (1997), 0-0

Pomocnicy i napastnicy:
5. Miłosz DRĄG (2001), 13-0
27. Abdallah HAFEZ (1998), 0-0
37. Szymon HAJDUK (1999), 0-0
24. Filip HANDZLIK (2000), 18-2
25. Patryk KIELIŚ (2000), 0-0
10. Tomasz KUREK (1999), 22-5
20. Dawid LINCA (1999), 48-5
19. Patryk MATYSEK (2000), 23-1
9. Mateusz OZIMEK (2000), 0-0
33. Alan PISKORZ (2002), 0-0
28. Mateusz RECZULSKI (1999), 49-3
8. Kamil SOBALA (1987), 100-59
30. Mikołaj STYRCZULA (2002), 0-0
7. Krzysztof ŚWIĄTEK (1987), 343-139
11. Adrian WÓJCIK (1998), 0-0
21. Sebastian ZDEBSKI (2000), 0-0
32. Paskal ZGIERSKI (2002), 0-0

TRENER: Leszek JANICZAK
II TRENER: Piotr GAŹDZICKI
ASYSTENT: Łukasz KAWA
TRENER BRAMKARZY: Rafał SKÓRSKI
FIZJOTERAPEUTA: Łukasz ŁOJEK
KIEROWNIK DRUŻYNY: Maciej ZYSEK


Przybyli:
SMUG (Ruch Chorzów), CZARNIECKI (Hetman Zamość), OLSZEWSKI (Warta Poznań - wypożyczenie), STAWARCZYK (Puszcza Niepołomice), ZAJĄC (Unia Tarnów), HAJDUK (Resovia Rzeszów), KIELIŚ (Orzeł Piaski Wielkie), OZIMEK (Avia Świdnik), WÓJCIK (Rekord Bielsko-Biała), ZDEBSKI (powrót z wypożyczenia do Sokoła Kocmyrzów), ZGIERSKI (z drużyny juniorów).
Ubyli:
Radovan HODAL (powrót na Słowację), Mateusz GAMROT (Wieczysta Kraków), Arkadiusz GARZEŁ (Orzeł Ryczów), Patryk KOŁODZIEJ (Wieczysta Kraków), Szymon RAK (Motor Lublin via Stomil Olsztyn), Norbert LEŚNIAK (Jutrzenka Giebułtów, wypożyczenie), Karol WĄTROBA (Jutrzenka Giebułtów, wypożyczenie), Kamil BRODA (Wiślanie Jaśkowice, wypożyczenie), Dawid ŹRÓDLEWSKI (Wiślanie Jaśkowice, wypożyczenie), Kacper MACIAŚ (Hetman Zamość, wypożyczenie), Maksymilian SOBOLEWSKI (Proszowianka Proszowice, wypożyczenie), Maciej GÓRALSKI (Lewart Lubartów, wypożyczenie), Piotr CHOLEWA (Sokół Kocmyrzów).

opracowanie: Bartłomiej Sowa, fot. Marcin Kądziołka