Sparing: Hutnik - Polonia Bytom 2-3

Sobota, 15 sierpnia 2020
W rozegranym podczas zgrupowania w Krynicy Zdroju sparingu Hutnik uległ III-ligowej Polonii Bytom 2-3. Goście prowadzili po rzucie wolnym Żaka w 3 minucie. Po niespełna dwóch kwadransach było 0-2, a gola lobem z boku pola karnego zdobył Żagiel. Przed przerwą Konieczny wpakował piłkę do własnej bramki. W drugiej połowie na 3-1 w zamieszaniu w polu karnym Hutnika podwyższył Bedronka, a wynik z rzutu karnego ustalił Stawarczyk.

Hutnik Kraków 2-3 Polonia Bytom

Bramki: Dominik Konieczny 39 (s), Piotr Stawarczyk 70 (k) - Adam Żak 3, Filip Żagiel 26, Michał Bedronka 50

Hutnik Kraków: Dawid Smug - zawodnik testowany, Piotr Stawarczyk, Łukasz Kędziora, Bartosz Tetych, zawodnik testowany, Miłosz Drąg, Patryk Kieliś, Krzysztof Świątek, Dawid Linca, Filip Handzlik. Ponadto grali: Adam Dul, Abdallah Hafez, Przemysław Antoniak, Patryk Matysek, Tomasz Jaklik i Adrian Wójcik.

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński (71 Dominik Brzozowski) - Dawid Krzemień, Jakub Belica (70 Kacper Czajkowski), Michał Bedronka (70 Norbert Radkiewicz), Krzysztof Hałgas (70 Kajetan Frankowski) - Robert Chwastek (55 Tomasz Pośpiech), Dominik Konieczny (70 Jacek Wuwer), Patryk Stefański (70 Wojciech Mróz), Jakub Wróbel (63 Marcin Lachowski), Filip Żagiel (70 Grzegorz Ochwat) - Adam Żak (70 Denis Bardl).