Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

Zasady sprzedaży karnetów na mecze Hutnika

Wtorek, 11 sierpnia 2020
       Zarząd Hutnika podjął decyzję dotyczącą dystrybucji karnetów na domowe mecze Hutnika w II lidze. Do sprzedaży trafi tylko i wyłącznie 100 sztuk karnetów w cenie 250 zł. Szczęśliwi posiadacze karnetów będą mieli pewność oglądnięcia spotkań ligowych Hutnika w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Poza nimi zagwarantowane zostanie miejsce dla 50 osób w skład których wchodzą sponsorzy oraz złoci i platynowi członkowie Stowarzyszenia. Ci ostatni muszą dokonać mailowego zamówienia swoich karnetów o czym informujemy poniżej.
      Wedłu stanu na dzień dzisiejszy na pierwsze mecze na stadionie Garbarni wejść będzie mogło niespełna 500 kibiców, więc do sprzedaży na dany mecz trafi jeszcze niecałe 350 biletów w cenie 20 zł za sztukę. Jednak jeśli pogarszająca się sytuacja związana z koronawirusem spowoduje wprowadzenie w Krakowie strefy żółtej i zaostrzenia jej zasad to na stadion wpuszczeni zostaną wyłącznie posiadacze karnetów oraz sponsorzy, a także złoci i platynowi członkowie stowarzyszenia. Wówczas tylko karnet zagwarantuje możliwość oglądnięcia spotkania Hutnika na żywo. A jeśli obowiązujące w danej chwili przepisy będą pozwalały to wówczas uruchamiana będzie sprzedaż biletów.
      Sprzedaż karnetów rozpocznie się w środę o godzinie 19:50 w naszym sklepie internetowym (sklep.nh2010.pl). Każdy karnet będzie imienny i po raz pierwszy w historii dostępny w postaci plastikowej karty. Opłacone karnety będą do odbioru w sekretariacie klubowym w ostatnich dniach przed meczem z GKS Katowice. O możliwości odbioru karnetów poinformujemy osobnym komunikatem.
       Posiadacze karnetów z ubiegłej rundy, którzy nie wystąpili o zwrot środków za karnet oraz członkowie stowarzyszenia o statusie junior, wspierający i srebrny mogą zagwarantować sobie prawo pierwszeństwa zakupu karnetu, jeszcze zanim ruszy oficjalna sprzedaż. Aby tego dokonać muszą wysłać maila na adres kibice@nh2010.pl wraz z potwierdzeniem przelewu 250 zł na konto klubowe oraz danymi na które ma zostać przygotowany karnet (imię, nazwisko, pesel). Posiadacze karnetów z poprzedniej rundy proszeni są o dołączenie zdjęcia swojego karnetu z widocznym numerem. Mail musi zostać wysłany do środy do godziny 17. Ilość takich zakupów uszczupli pulę karnetów dostępnych w otwartej sprzedaży startującej o godzinie 19:50. W związku z tym liczbą karnetów sprzedanych w poprzedniej rundzie oraz liczbą członków junior, wspierający i srebrny, może dojść do sytuacji, iż karnety zostaną wyprzedane zanim ruszy oficjalna sprzedaż.
       Członkowie stowarzyszenia o statusie złoty i platynowy swoje karnety otrzymać mogą bezpłatnie. Aby tego dokonać muszą przesłać wiadomość mailową na adres kibice@nh2010.pl wraz ze swoimi danymi: imię, nazwisko i pesel. Wstęp na mecze za okazaniem legitymacji członkowskiej nie będzie możliwy.