KO (1): Dublety Handzlika i Hafeza dały 3 punkty

Sobota, 8 sierpnia 2020
 Na inaugurację rozgrywek klasy okręgowej Hutnik II pokonał Zwierzynieckiego Kraków 4-3. Do przerwy gospodarze dominowali i prowadzili 2-0 po dwóch golach Handzlika, zdobytych po podaniach Zdebskiego i Matyska. Nieoczekiwanie po przerwie rywale objęli prowadzenie. Bramki zdobyli po kontratakach, podaniach i strzałach. Na szczęście w końcówce meczu dwa gole debiutującego w oficjalnym meczu Hafeza pozwoliły hutnikom wygrać. Pierwszego gola Egipcjanin uzyskał z rzutu karnego po faulu na nim samym. Drugiego płaskim uderzeniem z 16 metrów.