Sparing: Hutnik - Resovia 0-2

Sobota, 8 sierpnia 2020
 Sobotni sparing Hutnika z Resovia zakończył się wynikiem 2-0 dla rzeszowian. W pierwszej połowie gola strzelił Demianiuk, a wynik po przerwie ustalił Hebel z rzutu karnego.

Sparing
Hutnik - Resovia 0-2 (0-1) Demianiuk 8, Hebel 62 (k).
Hutnik: Dawid Smug - zawodnik testowany, Łukasz Kędziora (46 Mateusz Zając), Piotr Stawarczyk, zawodnik testowany (66 zawodnik testowany) - Kamil Sobala (46 zawodnik testowany), Krzysztof Świątek, zawodnik testowany (46 Dawid Linca), Mateusz Reczulski, zawodnik testowany - Adrian Wójcik (46 Abdallah Hafez).
Resovia: zawodnik testowany - Mateusz Kantor, Jakub Persak, Konrad Domoń, Radosław Adamski - Michał Kuczałek, zawodnik testowany, Adrian Dziubiński, zawodnik testowany - Cezary Demianiuk, Przemysław Brychlik. W II połowie grali także: Mateusz Geniec, Dawid Kubowicz, Bartłomiej Wasiluk, Szymon Feret, Jakub Kałaska, Kacper Szymkiewicz, Karol Twardowski, Maksymilian Hebel.