Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

Patryk Kajderowicz koordynatorem w AP

Poniedziałek, 3 sierpnia 2020
 Niezmiernie miło nam poinformować iż do pionu operacyjnego naszej Akademii dołączył Pan Trener Patryk Kajderowicz.
Trener Kajderowicz pomimo młodego wieku jest osobą o ogromnej wiedzy merytorycznej z zakresu szkolenia młodzieży oraz organizacji pracy akademii piłkarskich, którą to wiedzę dodatkowo rozwijał na wielu stażach w renomowanych klubach.
Pan Patryk był jednym z kluczowych ogniw w rozwoju jednaj z najlepszych akademii w naszym kraju, mianowicie Akademii Piłkarskiej Rakowa Częstochowa. Trener Kajderowicz posiada licencję trenerską UEFA A oraz Coerver Football Coach.
Jesteśmy ogromnie zadowoleni iż po tym jak Pan Kajderowicz postanowił zakotwiczyć w Krakowie na miejsce realizacji swoich rozwiązań szkoleniowo - organizacyjnych wybrał naszą Akademię, pomimo ciekawych ofert z praktycznie wszystkich liczących się akademii w Krakowie i okolicach. Jesteśmy pewni że współpraca z trenerem Patrykiem Kajderowiczem przyniesie duże korzyści dla obu stron i przyczyni się do podniesienia naszej akademii na jeszcze wyższy poziom.Trener Patryk Kajderowicz obejmie w naszej Akademii funkcje Koordynatora ds Szkolenia U9 - U17, a jego głównym celem pracy będzie wdrażanie nowego systemu szkolenia w Klubie opartego o dotychczasowy model gry oraz wsparcie kadry szkoleniowej pod tym kątem.
Dotychczasowy Dyrektor ds. Szkolenia Michał Wiącek obejmie funkcje Dyrektora Akademii.