Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

Hutnik rozpoczyna współpracę z BETFAN

Środa, 22 stycznia 2020
Rozpoczynamy współpracę z BETFAN!

Drodzy Kibice, miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z legalnym polskim bukmacherem - firmą BETFAN, dołączając do jego programu partnerskiego.

Dzięki tej kooperacji, możecie wpierać nasz klub, obstawiając zakłady właśnie w BETFAN. Aby to zrobić, należy zarejestrować się na stronie, klikając w baner który umieściliśmy na stronie głównej.
Lub w ten link:

https://affiliates-solutions.com/click/1ebb88947c

BETFAN to legalny polski bukmacher, który zainaugurował swoja działalność w 2019 roku. Jedną z głośniejszych akcji tej firmy było zaangażowanie Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego jako ambasadora marki. Co więcej BETFAN charakteryzuje się atrakcyjnymi promocjami dla swoich graczy, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami, których nie było na polskim rynku bukmacherów. W przyszłości możecie się spodziewać kolejnych akcji związanych z naszą współpracą z BETFAN: wśród nich dedykowanych Kibicom naszego klubu promocji i nie tylko!