Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

Sparing 1: Hutnik - Znicz Pruszków 1-0

Środa, 10 lipca 2019
Pierwszy w letnim okresie przygotowawczym sparing zespołu Hutnika zakończył się zwycięstwem z drugoligowym Zniczem Pruszków 1-0.
Gola w 74 minucie zdobył Patryk Kołodziej, kierując piłkę do bramki głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Pawła Pyciaka. Stały fragment w okolicy pola karnego wywalczył po akcji lewą stroną Karol Wątroba.
W pierwszej połowie goście oddali dwa groźne strzały, ale kapitalnie obronił je Mateusz Zając. Po przerwie kilka razy gorąco było też pod bramką bronioną przez Adama Dula, ale i on nie dał się pokonać. Raz w sukurs przyszła mu poprzeczka.
Okazje mieli też gospodarze. W pierwszej połowie silny strzał Kamila Sobali bramkarz gości odbił na rzut rożny. Piotr Misztal poradził też sobie z płaskim uderzeniem Mateusza Reczulskiego. W dobrej sytuacji znalazł się także Dawid Linca, ale zablokował go obrońca.
Po przerwie dwukrotnie bliski powodzenia był Patryk Matysek. Za pierwszym razem uderzył nad poprzeczką, a następnie przegrał pojedynek z bramkarzem Znicza.
W Hutniku zagrało 22 piłkarzy, każdy przez 45 minut. Kolejne dwa sparingi naszej drużyny odbędą się w najbliższą sobotę 13 lipca na Suchych Stawach. O godzinie 13:00 na głównym boisku mecz z Resovią Rzeszów, a o godzinie 16:30 na jednym z boisk bocznych spotkanie z Jutrzenką Giebułtów.

Sparing nr 1
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków 1-0 (0-0)
1-0 Kołodziej głową 74`
HUTNIK (I): Zając - Janecki, Jaklik, Garzeł, Tetych - Sobala, Drąg, Reczulski, Świątek, Linca - Ogar
HUTNIK (II): Dul - Źródlewski, Leśniak, Bienias, Pyciak - Gruszkowski, F. Handzlik, Kołodziej, Gamrot, Wątroba - Matysek
ZNICZ: Misztal - Tarnowski, Rybak, Baran, Drobnak - Pyrka, Faliszewski, Machalski, testowany 1, testowany 2 - testowany 3
oraz Wysocki - Rackiewicz, Szymański, Kinast, Proczek, H. Handzlik, Tabara, Mianowicz, Zagórski, Wrześniewski

 

 

 

na