Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

Sparingi Hutnika - lato 2019

Czwartek, 20 czerwca 2019
Znamy terminarz letnich meczów sparingowych Hutnika Kraków.
Hutnicy rozpoczną przygotowania do nowego sezonu we wtorek 2 lipca.
W planach mają 12 gier sparingowych.
W pierwszych trzech sparingach zagrają z zespołami II - ligowymi. Najpierw 6 lipca w Krakowie, na boisku rywala ze spadkowiczem Garbarnią, potem prawdopodobnie w Gorlicach z przebywającym tam na zgrupowaniu Zniczem Pruszków, wreszcie 13 lipca w Rzeszowie z Resovią.
Czwarty sparing poza Suchymi Stawami zaplanowany jest na 27 lipca w Bielsku-Białej z Rekordem.
Pozostałych osiem meczów kontrolnych odbędzie się w Nowej Hucie. Na Suche Stawy zawita m.in. spadkowicz z II ligi Ruch Chorzów, również III-ligowa Wisła Sandomierz oraz IV-ligowcy - Jutrzenka Giebułtów, Beskid Andrychów, Tarnovia, rezerwy Górnika Zabrze i Bruk-Betu Nieciecza. Najniżej notowanym rywalem Hutnika będzie Świt Krzeszowice, który w minionym sezonie spadł do A-klasy.
Trzykrotnie kadra zespołu Hutnika zostanie podzielona na dwie grupy i rozegra dwa sparingi dziennie. Tak będzie 13 i 20 lipca oraz na tydzień przed startem ligi 3 sierpnia. Właśnie tego dnia planowana jest również prezentacja drużyny przed nowym sezonem.
W dniach od 15 do 19 lipca hutników czeka obóz dochodzeniowy.
Możliwe są jeszcze zmiany w terminarzu. Godziny sparingów nie są jeszcze ustalone.