Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

W sobotę zapraszamy na mecz z Sołą. Wstęp wolny.

Wtorek, 4 czerwca 2019
Drodzy kibice!

W imieniu Zarządu klubu sportowego Hutnik Kraków chciałbym bardzo serdecznie zaprosić wszystkich naszych sympatyków na ostatni mecz bieżącego sezonu, w którym naszym rywalem będzie Soła Oświęcim. Mecz rozgrywany zostanie na Suchych Stawach w najbliższą sobotę 08.06.2019r. o godz. 17:00. Chcemy tym meczem podziękować naszym kibicom za to, że są wyrozumiali i potrafią zrozumieć trudne decyzje, które musimy podejmować mając na względzie wszystkie aspekty funkcjonowania klubu.
W związku z powyższym Zarząd Klubu podjął decyzję, że kibice na ten mecz zostaną wpuszczeni ZA DARMO.
Przy okazji meczu będziemy świętować dzień dziecka. Z tej okazji nasz narybek z Akademii Piłkarskiej rozpocznie wewnętrzne zawody już od godziny 15:00. Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki. Podarunki dostaną zresztą wszyscy nasi najmłodsi fani, którzy pojawią się tego dnia na meczu. Dodatkowo nasz sponsor – Krakowskie Wypieki - z myślą o młodych zawodnikach przygotuje do rozdania 130 smacznych, jak zawsze, tortów.
W przerwie meczu swoim występem zawody okraszą znane już nam Smerfy z zaprzyjaźnionego przedszkola w Zielonkach, które przygotowały z tej okazji dla Nas wszystkich specjalny repertuar.

Kolejną okazją do świętowania jest fakt podpisania w bieżącym tygodniu porozumienia odnośnie formalnego przejęcia w zarządzanie hali Suche Stawy i dodatkowego boiska treningowego co stanowi milowy krok w rozwoju klubu. Z tej okazji będziemy gościć na naszym meczu architektów tej operacji:
Wiceprzewodniczących Rady Miasta Krakowa Pana Rafała Komarewicza oraz Pana Sławomira Pietrzyka, a także Wiceprzewodniczącego Komisji Sportu Pana Dominika Homę.

Po meczu pierwszej drużyny rozegrany zostanie kolejny mecz. Tym razem na pamiątkę finału Mistrzostw Polski Juniorów sprzed 25 lat, podobnie jak wtedy z naszą ówczesną drużyną zmierzy się zespół Gwarka Zabrze. Na boisku będziemy mieli okazję oglądać wielu znanych dziś z pierwszych stron gazet byłych zawodników.

Do dyspozycji kibiców oddajemy jak zwykle nasze zaplecze gastronomiczne po obu stronach stadionu m.in. ze szczególnie polecaną, ponoć najlepszą w Krakowie smażoną kiełbasą ;)

Zapraszamy na Suche Stawy!

Ze sportowym pozdrowieniem
Artur Trębacz, prezes Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010