Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

Dunajec - Hutnik ważny komunikat

Czwartek, 9 czerwca 2011
Jeżeli ktoś miał nadzieję na zaliczenie jeszcze kolejnego wyjazdu z Hutnikiem - to przeżyje rozczarowanie. Jak już informowaliśmy wczoraj klub z Zaklczyna podjął decyzję o zamknięciu stadionu na mecz z Hutnikiem i niewpuszczeniu kibiców na to spotkanie. Na szczęście dziś udało się osiągnąć porozumienie i Hutnik zagra z Dunajcem mogąc liczyć na doping swoich fanów. Mecz zostanie rozegrany na Suchych Stawach w niedzielę 12 czerwca 2011 r. o godz. 18:00.

Nowy Hutnik 2010 podejmując tę decyzję kierował się chęcią umożliwienia swoim kibicom zobaczenia tego meczu. Wiemy, że do spotkania zostało mało czasu, dltego apelujemy do wszystkich o jak najszersze rozpowszechnienie informacji o tej ważnej zmianie.

Pzypominamy, że od rundy wiosennej Hutnik musi sporo pieniędzy płacić za wynajem stadionu - dlatego bardzo ważne jest, by na trybunach pojawiało się jak najwięcej kibiców.

Przy okazji pragniemy poinformować, że mecze z Wolanią oraz z Orłem Balin również zostaną rozegrane na Suchych Stawach. Oznacza to, że wiosną na 15 meczów - Hutnik aż 13 razy zagra przed własną publicznością!