Hutnik Kraków | Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 - oficjalna strona
nippongo íslenska suomi < a href="http://www.nh2010.pl/manifest,hu.html">magyar italiano français russkij slovenský espana deutsch english polski

DCMed wspiera Hutnika

Niedziela, 25 maja 2014
Od maja br. do grona firm wspierających Hutnik Nowa Huta dołączyła wrocławska firma DCMed.

Firma DCMed istnieje na polskim rynku od października 2010 r. Założycielem oraz głównym udziałowcem firmy jest Rafał Dębosz.

Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań, wyspecjalizowana kadra sprawiają, że firma może zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki szybkości, efektywności i precyzji, firma zdobywa uznanie wśród klientów, w wielu różnych branżach. Do dynamicznego rozwoju firmy przyczyniają się wysoko wykwalifikowani pracownicy, co powoduje bardzo dużą elastyczność w zakresie oferowanych usług i projektów. Firma DCMed  jest przygotowana na podjęcie każdego wyzwania, stawianego przez najbardziej wymagającego klienta.

DCMed realizuje projekty komputeryzacji jednostek służby zdrowia, m.in. dla szpitali, przychodni, laboratoriów i gabinetów lekarskich.
Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.dcmed.pl.

W imieniu całej społeczności Nowego Hutnika 2010 witamy DCMed w gronie naszych sponsorów i liczymy na to, że wspólnie będziemy przeżywać wiele emocji sportowych w kolejnych miesiącach.